מקום ראשון והשני בתחרות פרויקטים

תלמידי מכללת הטכנאים והנדסאים של מקיף ה' באשדוד זכו במקום הראשון והשני בתחרות ארצית לפרויקטים של הנדסאים בתחום האלקטרוניקה והמחשבים, שנערכה באוניברסיטת תל אביב. אבי חיון שימש מנחה לשני הפרויקטים הזוכים, מטעם המכללה  לטכנאים והנדסאים אותה מרכז דוד דבדה.

מקום ראשון ושני בתחרות פרויקטים

במקום הראשון לעבודות גמר של ההנדסאים זכה חיים דניאל בפרויקט בקרת sound   העושה שימוש בחיישנים מיוחדים לזיהוי  תנועת ידיים. הפרויקט כלל שליטה  של אפקטים מוזיקליים כדוגמת לופר, כפי שעשתה הזמרת נטע ברזילי בתחרות האירוויזיון האחרון.

מקום ראשון ושני בתחרות פרויקטים

במקום השני לעבודות גמר של הנדסאים זכו  אלמוג בבילה וטום סולטן.  השניים  בנו רחפן עליו ממוקמים חיישנים המזהים אובייקטים שונים תוך מתן אפשרות לקבלת כל מצבי התפקוד של הרחפן, באמצעות שידור למשתמש בצורה ויזואלית, לצורכי שליטה ובקרה.

מקום ראשון ושני בתחרות פרויקטים

תלמידי י"ב' תיכון מקיף ה' באשדוד, אמיל קסנזובסקי ובני גולבר, זכו במקום השני בתחרות לכיתות י"ב'. השניים פיתחו מערכת לזיהוי חדירה בגדר המערכת המתבססת על בינה מלאכותית. המערכת יודעת לזהות חדירה ולהבדיל באמצעות מצלמה מבוססת בינה מלאכותית אם המדובר בחיה, אדם  או אובייקט אחר ובהתאם ניתנת אתראה למערכת הבקרה. את הפרויקט ליווי המנחים ליאור יחיאלי ואבי חיון, בסיוע של קלוד טפירו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]