באדיבות בית החינוך

נראה כי עבור בית החינוך אולפנא אשדוד נושא התרומה לקהילה והחינוך למעורבות החברתית ונתינה בקרב התלמידות הפך לדבר שבשגרה.

כחלק מפרויקט שנתי של שיתוף פעולה עם עמותת יד יששכר ויצחק הפועלת באשדוד, במהלך החודש האחרון נרתם בית הספר לסייע באריזת משלוחי מנות לפורים אשר משמשים את העמותה כבר היום בגיוס תרומות למעוטי יכולת בעיר וכן לטובת פעילות שמטרתה לשמח ילדים וקשישים במרכזים רפואיים.

את הפרויקט יזמה רכזת המעורבות החברתית בבית החינוך, שירן בסר, אשר יצאה לחופשת לידה. אוריה, הרכזת הנוכחית מספרת: "המטרה הייתה לארוז 15,000 מארזים - משימה לא פשוטה כלל. כשפניתי עם ההצעה למנהל האולפנא הוא בירך את הרעיון וציין כי אלו הדברים שבסופו של דבר יישארו עם הבנות כשהן יסיימו את הלימודים".

תלמידות אולפנא אשדוד למען נזקקים

"החלטנו לעשות מבצעי אריזה שכבתיים כך שכל הבנות תשתתפנה" – הוסיפה. למשימה נרתמו לדבריה כל אנשי הצוות: ההנהלה, המורים, צוות מנהלי, אבות הבית ואפילו השומר.

"כשכינסנו את הבנות והסברנו על הפרויקט" - המשיכה אוריה לספר, "הן הביעו התלהבות רבה, ארזו במרץ וללא הפסקה והשאירו את כולנו פעורי פה כשגילינו את ההספק המדהים שלהן."

"זכינו לקחת חלק במבצע חסד בסדר גודל אדיר" - אוריה מסכמת, "אנו שמחים ומוקירים על ההזדמנות, בסופו של יום, דרך פרויקט זה ופרויקטים רבים נוספים אנו מחנכים את תלמידותינו לערכים החשובים של מעורבות חברתית, נתינה וחסד."

את מארזי משלוחי המנות מוכרת העמותה בעשרה שקלים בלבד, אשר ישמשו עבור רכישת סלי מזון עבור מעוטי יכולת באשדוד. לפרטים נוספים ולהזמנות שלחו הודעה בוואטסאפ למספר: 050-4454112 (אלעד). לתרומות בכרטיס אשראי לחצו כאן!

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]