לאור ההתפרצות הקשה של נגיף הקורונה באיטליה, אשר הובילה לזעזוע גדול בארץ המגף ולמתים רבים, שיגר אש העיר ד״ר יחיאל לסרי סרטון וידאו לשגריר ישראל באיטליה, בו הוא מחזק את ידם של האיטלקים יחד עם תושבי העיר.

ברכת ראש העיר לשגריר הישראלי באיטליה: 

"ידידי, כבוד השגריר ד"ר דרור אידר, שגריר ישראל באיטליה.

אנו שומעים את הבשורות הקשות מאיטליה. מצד אחד הטרגדיות שחוות אלפי משפחות שמאבדות את יקיריהן, ומצד שני המאמצים הכבירים שנעשים כדי להציל את המצב ע"י הצוותים הרפואיים שנאבקים בחזית, בבתי החולים, במסירות ובגבורה, וע״י גורמי השלטון, ותושבים מתנדבים שמסייעים להם.

ואנו כאן בישראל, בעיר אשדוד, מביעים את ההזדהות שלנו איתכם, ומלאי הערכה לרוח האנושית שנושבת כעת באיטליה. של שותפות גורל, עזרה וערבות הדדית,שמתגלים אצלכם, בתקופה הקשה הזו.

תקופה קשה לכל בן אנוש ברחבי העולם. כי נגיף  הקורונה אינו מבחין בין עם לעם, אדם לאדם, בין איש לאישה ובין נער לזקן.וגם אנחנו בישראל מתמודדים מולו, למרבה המזל , בעצימות נמוכה בשלב הזה.

בשמי, בשם מועצת העיר ובשם תושבי העיר אשדוד, אנו רוצים לחזק את ידכם בשעתכם הקשה הזו ולומר לכם פה אחד - ליבנו איתכם. בתקווה ובתפילה.

אנו שולחים את תפילותינו הכנות לשלומכם, ולשלום העם האיטלקי כולו, ומאחלים, החלמה מהירה ורפואה שלמה לכלל החולים במדינה. מי ייתן ונתבשר בשורות טובות, והצליחו בע״ה להתגבר על המגיפה הנוראה הזו במהרה, ותשובו לחיי השגרה השמחים, שכל כך מאפיינים את העם האיטלקי.

היו ברוכים. אמן.

באהבה רבה מהעיר אשדוד בישראל".

מצאת הפרת זכויות יוצרים צרו קשר במייל: [email protected]