פאזל של אהבה

"בכל שנה, במסגרת שבוע החשיפה, התלמידים וצוותי החינוך של בתי הספר עמלים על תוצר שבועי המאחד בין כל בתי הספר בעיר" אומרים במחלקה לחינוך מיוחד ומסבירים כי התוצר מבטא סוג של יצירה המאפשרת לכל משתתף להביע את רחשי ליבו ולהשתלב בתוך התוצר הסופי. 

ביצוע העבודה נעשה לאחר שהתגבש רעיון ליצירת פאזל גדול, בגובה 3 מ' ורוחב של 1.5 מ', כאשר כל בית ספר מקבל חלק אחד בפאזל ומאייר עליו כרצונו.

50 חלקים חולקו למסגרות חינוך ותלמידים מ-42 בתי ספר בעיר היו שותפים בעבודות אשר נאספו והורכבו מחדש.

הפאזל המרהיב שנוצר יהפוך למשחק בקופסא אשר יחולק לכל בתי הספר השותפים ויהווה מזכרת ממשית לפעילות המיוחדת. 

"את הפאזל הענק אנו נציב במבואת הכניסה של העירייה והעתק ממנה יוענק לראש העיר" אומרת גב' טלי מימון, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד, ומבטיחה כי עותק נוסף יישלח לשר החינוך בהדגשת אמירתו בשבח האחדות ומשמעותו עבור ציבור התלמידים. 

גם צוותי החינוך הביעו התלהבותם מהרעיון היפה ולקחו חלק פעיל ביצירה המופלאה והמאחדת הזו, תוך שהם מלווים ונפעמים מעבודת התלמידים שנתנו דרור לרגשותיהם ומצאו דרכים יצירתיות לבטא אמירה על גבי המוצגים שקיבלו לידיהם.

"עבורנו זו יצירת מופת מרהיבה שהורכבה מפיסות אישיות קטנות ויצרה שלם אחד גדול ומושלם" אמרו הם. 

הפאזל המקורי יוצג כאמור במבואת הכניסה לעירייה.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו. אם זיהיתים בפרסומינו צילום שיש לכם זכויות בו, אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות כתובת המייל: [email protected]